Onze Sponsoren

Reclameborden    
Naam Plaats website
Akker Makelaardij Heesch www.akkermakelaardij.nl
Autorijschool Richard Schut Oss www.rijschoolrichardschut.nl
De Bakkers Lamers Oss www.debakkerslamers.nl
Drukkerij Perqa Oss www.perqa.nl
Gam Coating Oss www.gamcoating.nl
Idealogistic Verhoeven Uden www.idealogistic.net/nl
ING Oss www.ing.nl
Karwei Heesch www.karwei.nl
Kusters Metaalbewerking Oss www.kustersexperts.nl
Looman Salades Oss www.loomansalades.nl
Pehavo techn. groothandel Oss www,pehavo.nl
Schoonmaakbedrijf Van den Elzen Oss www.schoonmaakbedrijfvandenelzen.nl
Tegelhandel Rob van de Boer Oss www.robvandeboer.nl
De Zwaan verhuur Oss www.dezwaanverhuur.nl
Wijnen Meat Oss www.wijnenmeat.nl
Winkeliersver. De Ruwwert Oss www.deruwert.nl
Frisdranken Oss Oss www.frisdrankenoss.nl
Kuypers Koffie Oss www.kuyperskoffie.nl
Bloks Autoschade Oss www.bloksautoschade.nl


Adverteerders    
Naam  Plaats website
Autorijschool Richard Schut Oss www.rijschoolrichardschut.nl
Bloemerie88 Oss www.bloemerie88.nl
Drukkerij Perqa Oss www.perqa.nl
Haarmode Wingens Oss www.haarmodewingens.nl
Kusters Metaalbewerking Oss Oss www.kustersexperts.nl
Gerard Peters keurslager Oss peters.keurslager.nl
Uitvaartverzorging van Lith  Oss www.uitvaartverzorgingvanlith.nl
Vd Berg Zonwering Rolluiken & Terras Berghem www.vdberg-zonwering.nl
Wijkraad Ruwaard Oss www.rucrea.nl/wijkraad
Kuypers Koffie Oss www.kuyperskoffie.nl


Tenuesponsoren    
Naam  Plaats website
Arno's Auto's Oss www.arnoautos.nl
Brabant Zorg Oss www.brabantzorg.eu
Fortuna Vlees Oss www.fortunavlees.nl
Kusters Metaalbewerking  Oss www.kustersexperts.nl
Shuttlewise Intermodal Operator Rotterdam www.shuttlewise.com/nl
Stichting Bergsche Hoeve Oss  
Wijkraad Ruwaard Oss www.rucrea.nl/wijkraad
Party Service van Beek Heesch www.partyservicevanbeek.nl
EVVA Nederland Hengelo www.evva.com/nl


Overige sponsoren evenementen  
Naam  Plaats website
Autoschade maasland Heesch autoentruckschademaasland.nl
JK Garagedeuren Oss www.jkgaragedeuren.nl
Kuypers koffie  Oss kuyperskoffie-public.sharepoint.com
Praktijk De Ruwaard Fysiotherapie Oss praktijkderuwaard.nl
Ridder skins Hoorn riddersystems.nl
Van der doelen speelgoed Heesch vanderdoelen-speelgoed.nl
Schouten groenten en fruit Oss  
Restaria Heihoek Oss
Willemsen Kip Oss willemsenkip.com






Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!